CIG – Obniżymy Twój podatek od środków transportowych

693 546 135

XII Spotkanie Przewoźników w Krzyżowej

W piątek 02.06.2023 mieliśmy zaszczyt gościć na XII Spotkaniu Przewoźników Drogowych w Pałacu Krzyżowa. Cały dzień wypełniony był zarówno wartościowymi wykładami, jak i możliwościami nawiązania nowych kontaktów i potencjalnej współpracy.  

Dzień rozpoczęliśmy od upewnienia się, że stoisko CIG’u jest świetnie przygotowane, a ulotki i katalogi ułożone zgodnie z wizją naszych marketerek. W końcu musi być estetycznie, prawda? 

W naszej firmie dbamy również o ciągły rozwój i doskonalenie, dlatego nie mogło zabraknąć nas na sali konferencyjnej, gdzie wysłuchaliśmy wykładów z branży transportowej. Dołożyliśmy także i swoją cegiełkę – prezes CIG’u, Bartosz Jaskólski wygłosił prezentację „Jak obniżyć do minimum podatek od środków transportowych bez przerejestrowania pojazdów od zaraz?”. Pokazał jak prosto, szybko i zgodnie z prawem płacić mniej zamiast przepłacać. Pochwaliliśmy się przy tym współpracą z naszymi czterema zaprzyjaźnionymi gminami. Stara Kamienica, Prusice, Rychwał i Komprachcice to gminy z najniższymi stawkami podatku od środków transportowych. Spotkało się to dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, którzy później podchodząc do stoiska dopytywali o szczegóły. Jest to dla nas bardzo ważne – codziennie pracujemy nad tym, aby utrzymać zadowolenie naszych klientów oraz zdobyć zaufanie nowych. Targi w Krzyżowej po raz kolejny udowodniły, że razem spełniamy wyznaczane cele.  

Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a każde dociekliwe pytanie otrzymało wyczerpującą odpowiedź. Skorzystał każdy – nowi klienci zaczną płacić najniższe podatki, a my dzięki rozmowom, wiemy jak jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i rozwiązywać problemy.  

No dobrze, a co z tytułem tego wpisu? Podobno mieliśmy udowodnić, że na wyjeździe firmowym można efektywnie pracować i dobrze się bawić. Pracę już omówiliśmy – wykonana na medal, więc zostaje dobra zabawa. Była! I to jeszcze jaka. Na dobry początek wypadało zachować tradycję i tak, jak to robimy w biurze – zagrać w rzutki. Małą przeszkodą okazało się jednak przymocowanie tarczy. Niestety, namiotu nie chciała się trzymać 😉. Wyzwania lubią nas, a my lubimy wyzwania, więc z pomocą przyszła pomysłowość Bartka, przecież można wykorzystać ławkę! Mimo trudności, tarcza zawisła i wszyscy zabrali się za rozgrywkę. Śmiało możemy powiedzieć, że była to jedna z większych atrakcji wśród uczestników targów i co chwilę zgłaszali się kolejni chętni do gry! 

To jeszcze nie koniec! W nagrodę czekało na nas jacuzzi, które mimo średniej pogody ratowało funkcją podgrzewania wody. Jak dobrze, że je ze sobą zabraliśmy! 😉 Dzień był owocny i długi, ale noc jeszcze dłuższa. O 20:00 rozpoczęła się kolacja integracyjna z zabawą taneczną. Bawiliśmy się świetnie, ale tu już musicie uwierzyć nam na słowo – tańce tak nas pochłonęły, że zapomnieliśmy o zdjęciach. 😉  

*Zdjęcia wykorzystane w powyższym wpisie pochodzą z własnych zasobów oraz fotorelacji MendrunPhotography